Оселівська гімназія
Загальні критерії оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти
Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів в Ліцеї №28 ЛМР, в т.ч. формувального оцінювання (затверджені педагогічною радою, протокол №1 від 30.08.2021 р.).
Самооцінювання та взаємооцінювання І Онлайн-курс «Оцінювання без знецінювання»
КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ ПО ПРЕДМЕТАХ
Українська мова
Українська література
Історія
Зарубіжна література
Англійська мова
Математика
Біологія
Географія
Хімія
Фізика ( астрономія )
Інформатика
Захист України
Фізкультура
Трудове навчання
Образотворче мистецтво
Музичне мистецтво
Християнська етика
Критерії оцінювання 4 класу
Критерії оцінювання в НУШ
Критерії оцінювання в НУШ
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів 5-9 класів з порушеннями інтелектуального розвитку
КОРИГУВАННЯ СЕМЕСТРОВОЇ ОЦІНКИ
Семестрова оцінка виставляється без дати до класного журналу в колонку з надписом І семестр, ІІ семестр. Семестрове оцінювання здійснюється на підставі тематичних оцінок. При цьому мають враховуватися динаміка особистих навчальних досягнень учня (учениці) з предмета протягом семестру, важливість теми, тривалість її вивчення, складність змісту тощо.
Якщо учень (учениця) був(ла) відсутній(я) на уроках протягом семестру, у відповідну клітинку замість оцінки за І семестр чи ІІ семестр виставляється н/а (не атестований(а)).
Семестрова оцінка може підлягати коригуванню. У триденний термін після виставлення семестрової оцінки батьки (особи, які їх замінюють) учнів які виявили бажання підвищити результати семестрового оцінювання або з певних причин не були атестовані, звертаються до керівника загальноосвітнього навчального закладу із заявою про проведення відповідного оцінювання, у якій мотивують причину та необхідність його проведення.
Наказом керівника загальноосвітнього навчального закладу створюється комісія у складі голови (керівник навчального закладу або його заступник) та членів комісії: голови методичного об’єднання, вчителя, який викладає предмет у цьому класі, а також затверджується графік проведення оцінювання. Коригування семестрового оцінювання проводиться не пізніше п’яти днів після подання заяви. У разі хвороби учня (учениці) чи інших поважних причин термін може бути подовжено.
Члени комісії готують завдання, що погоджуються на засіданні шкільного методичного об’єднання і затверджуються керівником навчального закладу. Завдання мають охоплювати зміст усіх тем, що вивчалися протягом семестру. Оцінювання проводиться у письмовій формі.
На голову комісії покладається відповідальність за об'єктивність оцінювання та дотримання порядку його проведення. Комісія приймає рішення щодо його результатів та складає протокол. Рішення цієї комісії є остаточним, при цьому скоригована семестрова оцінка не може бути нижчою за семестрову.
У разі, якщо учневі не вдалося підвищити результати, запис у колонку Скоригована не робиться.
За результатами оцінювання видається відповідний наказ керівника навчального закладу. Скоригована семестрова оцінка за І семестр виставляється до початку ІІ семестру, за підсумками ІІ семестру – не пізніше 17 червня поточного навчального року.
Підвищення семестрової оцінки учнями:
- 9-х класів - не дає їм права на отримання свідоцтва з відзнакою;